UFO
Wynalazki
Hipnoza
FNC
Świat UFO
Strona główna
Więcej >>
Więcej >>
Imię:
Naz:
Data urodzenia:
ddmiesiącrrrr
Top 10
Wszystkie TEKSTY

Szukany tekst:
Więcej >>
Więcej >>
Netykieta Strefy NDW

Strefa NDW informuje, że wszystkie materiały zawarte na stronie są jej własnością, ewentualnie pojawiły się one za zgodą autorów i ich wydawców. Wszelkie prawa są zastrzeżone. Kopiowanie zarówno części jak i całości jedynie za zgodą redakcji i autorów! Copyright 1999-2004 by Strefa NDW.

Materiały pochodzące z Forum Nowej Cywilizacji oraz "Świata UFO", podlegają całkowitej ochronie. Prośby o ich kopiowanie prosimy kierować do odpowiednich redakcji.

Strefa NDW nie posiada żadnych informacji dotyczących treści programów "Nie do Wiary". Prośby o wszelkie kontakty, adresy, uwagi i inne szczegóły dotyczące programu "Nie do Wiary" prosimy kierować na adres redakcji tegoż programu.

Poglądy wyrażane na łamach "Strefy NDW" są poglądami autorów artykułów i niekoniecznie odzwierciedlają punkt widzenia twórców Strefy NDW.

Każdy Czytelnik ma prawo skomentować przeczytany przez siebie artykuł. Jednakże Strefa NDW informuje, że niecenzuralne i obraźliwe wpisy będą usuwane. Czytelnik ma również prawo do wysłania linku polecającego dany tekst do wybranych osób zaznaczając, że sam poleca przeczytanie danego tekstu.

Wpisy czytelników pojawiające się na Forum oraz w komentarzach do artykułów jak również treści artykułów, wyrażają opinie tylko i wyłącznie ich autorów. Strefa NDW nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Na Forum Dyskusyjnym obowiązuje osobny regulamin, którego należy przestrzegać. Niezastosowanie się do niego karane będzie odpowiednimi sankcjami z wykluczeniem z forum włącznie.

W związku z pojawiającymi się wpisami niezwiązanymi ze stroną, jak również wulgarnymi i obraźliwymi - Strefa NDW informuje, że takowe wpisy będą usuwane z uwagi na szacunek do Czytelników, jak również dla zachowania przejrzystości opinii dotyczących TYLKO i wyłącznie zawartości naszego SERWISU.

Strefa NDW informuje, że ze względu na liczne wpisy nie dotyczące w żadnym wypadku strony www.ndw.v.pl, a które często pojawiają się w Księdze gości, zdecydowała się na zamknięcie tegoż działu na czas nieokreślony. Posunięcie to ułatwi działanie administratorów strony, dzięki czemu nie trzeba będzie w co drugim wpisie prostowac, że Strefa NDW nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek programem telewizyjnym. Wszelkie opinie na temat samej strony prosimy przesyłać bezpośrednio do autorów strony.

Użytkownicy, którzy w sposób złośliwy i dokuczliwy, będą utrudniać prowadzenie serwisu, mogą zostać zablokowani.

Każdy, kto chce opublikować swój artykuł na naszych stronach, chciałby z nami współpracować, czy zaproponować pewne zmiany i poprawki, proszony jest o kontakt. Podobnie w przypadku możliwości udostępnienia ciekawych materiałów do działu Download.

W sprawach technicznych, jak i dotyczących sponsoringu i reklamy, prosimy pisać na adres.

Więcej >>

X Jubileuszowe UFO Forum
Szukane hasło:
Więcej >>
Wejście
Terminarz
Więcej >>
Więcej >>
Copyright 1999-2018 by Strefa NDW.
Prosimy o zapoznanie się z Netykietą Strefy NDW
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie zarówno części jak i całości jedynie za zgodą redakcji i autorów!
Daria Jewak
Przemysław Jewak
ndw maupa v kropka pl